Nyhetsbrev

Välkommen att prenumerera på Anectas nyhetsbrev. Vi informerar om nyheter i branschen, företag till salu och nyheter från Anecta.

Stockholm:
Birger Jarlsgatan 41 B
111 45 Stockholm

 Eric Forsner - Managing Partner

070-601 65 18, eric.forsner@anecta.se

Per-Olof Eurell - Partner
070-591 76 89, per-olof.eurell@anecta.se

Fredrik Ullberg - Partner

070-340 37 10, fredrik.ullberg@anecta.se

Niklas Wilhelmsson - Head of analyst, Partner
070-853 66 48, niklas.wilhelmsson@anecta.se

 

Anton Danielsson - Analyst

076-185 58 00, anton.danielsson@anecta.se

Frida Sandstedt - Office mood manager
073-500 33 80, frida.sandstedt@anecta.se