STOCKHOLM

Svärdvägen 3A
182 33 Danderyd
08–755 55 90

Vasagatan 7
111 20 Stockholm
010-207 00 76

MALMÖ

Adelgatan 6
211 22 Malmö
040–630 99 39

JÖNKÖPING

Västra Storgatan 12
553 15 Jönköping
036–12 66 40

GÖTEBORG

Kungsportsavenyn 21
411 36 Göteborg
010–207 00 76

FALUN

Slaggatan 13
791 71 Falun
010-207 00 76


Nyhetsbrev

Välkommen att prenumerera på Anectas nyhetsbrev. Vi informerar om nyheter i branschen, företag till salu och nyheter från Anecta.

Per-Olof Eurell
070-591 76 89, per-olof.eurell@anecta.se
Bo Forsner
070-511 18 05, bo.forsner@anecta.se
Lars af Ekenstam
070–926 91 67, lars.ekenstam@anecta.se

Jan E Granström
070-892 66 40, jan.granstrom@anecta.se
Eric Forsner
070-601 65 18, eric.forsner@anecta.se
Johan Heslow
073-436 83 09, johan.herslow@anecta.se

Niklas Wilhelmsson
070-853 66 48, niklas.wilhelmsson@anecta.se
Robert Fredriksson
070-344 88 71, robert.fredriksson@anecta.se
Magnus Hjalmarsson
070-359 07 38, magnus.hjalmarsson@anecta.se